Yhteystiedot

Puheenjohtaja Mika Hentunen mika.hentunen@laurea.fi
varapuheenjohtaja Kristiina Lidroos kristiina.lindroos@gmail.com
  Sihteeri Kirsi Nyqvist p.045 3555313 kirsi.nyqvist@espoondemarit.fi


Paikalliset jäsenyhdistykset:
Keski-Espoon Sosialidemokraatit sdpkeskiespoo.blogspot.fi Juha-Veikko Koivisto juhaveikko.koivisto@gmail.com
 

Nuuksion Työväenyhdistys
Rauhanen Timo
p.040 3045556
trauhanen@elisanet.fi


Espoonlahden Demarit www.espoonlahdendemarit.fi Jukka Lahti jukka.j.lahti@gmail.com
Suur-Leppävaaran Demarit Maria Outinen Maria.outinen@gmail.com
   Etelä-Espoon sos.dem yhdistys www.etela-espoondemarit.fi Sistonen Markku p.046 8773884 markku.sistonen@espoo.fi

Matinkylän Sosialidemokraatit
matinkyla.sdp.fi Helena Tommola helena.tommola@espoo.fi
   Tapiolan Sosialidemokraatit www.tapiolandemarit.fi Ville Kopra
p.040 8261358 vkopra@gmail.com
Kauklahden Sos.Dem. Yhdistys ry kauklahdendemarit.fi
Snabb Ritva
050 5148985
ritva.snabb@live.com
Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on 63350199-8288-4a96-b4b9-d6562158dc2f Espoon sosiaalidemokraatit ry

Iiris Mikkilä
p. 050 5768303 iiris.mikkila@gmail.com
 Köklaks Svenska Arbetarförening Lindholm Yngve p.040 7471363 yngve.lindholm@kolumbus.fi
Kunnallisjärjestön toimisto: Kerhotalo Puikkari Hansatie 4 02780 Espoo info@espoondemarit.fi p.045 3 555 313 (/Kirsi Nyqvist, sihteeri




Jätä kommentti

Vastaa