Yhteystiedot

Espoon Sosialidemokraattinen Kunnallisjärjestöön kuuluu 12 eri kaupunginalueilla toimivaa yhdistystä.

Kunnallisjärjestön osoite:

Kerhotalo Puikkari
Hansatie 4
02780 Espoo

www.espoondemarit.fi

Kunnallisjärjestön työntekijä:

Kirsi Nyqvist
p.045 3555313

kirsi.nyqvist@espoondemarit.fi
Puheenjohtaja
Joni Vainikainen
p.050 5450405
joni.m.vainikainen@gmail.com



Jäsenyhdistykset:

Keski-Espoon Sosialidemokraatit ry
Puheenjohtaja
Minna Aitola


Espoon Nuuksion Työväenyhdistys
Puheenjohtaja
Rauhanen Timo
p.040 3045556
trauhanen@elisanet.fi


Köklaks Svenska Arbetarförening
Ordförande
Lindholm Yngve
p.040 7471363
yngve.lindholm@kolumbus.fi


Espoonlahden Demarit
Puheenjohtaja
Jukka Vilske
p.050 452 0411
jvilske@kolumbus.fi


Leppävaaran Sos.Dem työväenyhd. ry
Puheenjohtaja
Henrik Haapajärvi
p.050 339 2604
henrik.haapajarvi@proliitto.fi


Etelä-Espoon Sos.Dem yhdistys ry
Puheenjohtaja
Sistonen Markku
p.046 8773884
markku.sistonen@espoo.fi


Matinkylän Sosialidemokraatit ry
Puheenjohtaja
Suntio Hannu
p.050 556 9584
hannu.suntio@kolumbus.fi

Kara- ja Viherkallion Sos.Dem Kilta
Puheenjohtaja
Veronica Kalhori


Tapiolan Sosialidemokraatit ry
Puheenjohtaja
Ville Kopra


Kauklahden Sos.Dem. Yhdistys ry
Puheenjohtaja Snabb Ritva
050 5148985
ritva.snabb@live.com

Jätä kommentti

Vastaa