Yhteystiedot

 puheenjohtaja
Jukka Vilske

p.040 500 6886
jvilske@kolumbus.fi
varapuheenjohtaja
Liisa Kivekäs

likivekas@gmail.com
p.044 041 1051
  Sihteeri
Kirsi Nyqvist

p.045 3555313
kirsi.nyqvist@espoondemarit.fi


Paikalliset jäsenyhdistykset:

  Keski-Espoon Sosialidemokraatit
sdpkeskiespoo.blogspot.fi

Kai Hurskainen
p. 050 340 3657
kaihurskainen@yahoo.com
 

Nuuksion Työväenyhdistys

Rauhanen Timo
p.040 3045556
trauhanen@elisanet.fi

 

Espoonlahden Demarit
www.espoonlahdendemarit.fi

Ari Paukku
paukku.ari@gmail.com
p.040 713 8670

  Leppävaaran työväenyhdistys

Henrik Haapajärvi
henrik.haapajarvi@proliitto.fi
   Etelä-Espoon sos.dem yhdistys
www.etela-espoondemarit.fi

Sistonen Markku
p.046 8773884
markku.sistonen@espoo.fi

Matinkylän Sosialidemokraatit
matinkyla.sdp.fi

Mika Hentunen
mika.hentunen@laurea.fi
040 652 7634

   Tapiolan Sosialidemokraatit
www.tapiolandemarit.fi
Ville Kopra
p.040 8261358
ville.kopra@milttonnetworks.fi
Kauklahden Sos.Dem. Yhdistys ry
kauklahdendemarit.fi

Snabb Ritva
050 5148985
ritva.snabb@live.com
Tämän kuvan alt-attribuutti on tyhjä; Tiedoston nimi on 63350199-8288-4a96-b4b9-d6562158dc2f Espoon sosiaalidemokraatit ry

Iiris Mikkilä
p. 050 5768303
iiris.mikkila@gmail.com
 Köklaks Svenska Arbetarförening

Lindholm Yngve
p.040 7471363
yngve.lindholm@kolumbus.fi

Kunnallisjärjestön toimisto:

Kerhotalo Puikkari
Hansatie 4
02780 Espoo

info@espoondemarit.fi
p.045 3 555 313 (/Kirsi Nyqvist, sihteeri






Jätä kommentti

Vastaa